" Via Stella " - дороговказ у світі меблів!

 
Меблі в нашому сучасному світі уособлює собою комфорт, статус, досягнення ...

Ми пропонуємо широкий вибір меблів для кафе, ресторанів, клубів, офісів, готелів.

Ми співпрацюємо з великими виробниками меблів різних країн. На сьогоднішній день ми маємо величезну базу виробників меблів по всьому світу. Ця інформація, оброблена нашими фахівцями, дасть Вам упевненість в тому, що Ви купуєте потрібний товар, за потрібною ціною, у відповідній якості. Кожне замовлення - унікальний; кожен клієнт - індивідуальний. До кожного потрібен особливий підхід.

Я розповім Вам нашу легенду ...

" Via Stella " - " дороговказ " в перекладі з латині.

Задовго до винаходу компаса люди вже мандрували і по морях і по пустелях, знаходячи свій шлях по сонцю і зіркам. Вони рано чи пізно помічали серед всіх зірок, що кружляють в небі і здійснюють один оборот кожну добу, одну, майже зовсім нерухому.

Цю зірочку, що знаходиться мало не точно над Північним полюсом Землі, ми тепер звемо Полярної; землепроходці ж і мореплавці давнину шанобливо іменували її Дороговказною; по ній дізнавалися сторони світу: адже вона незмінно стоїть точно на півночі.

Є й інше пояснення нашого виразу "дороговказ", яке на сьогоднішній день означає " покажчик мети", " ознака вірного напряму при всякій діяльності та роботі ".

У Біблії сказано, що три волхви - астролога дізналися по сузір’ях, що десь на Землі народився "Син Божий" - Ісус. Вони вирушили в дорогу, щоб поклонитися йому, принести дари . У дорозі їх супроводжувала таємнича зірка.

Можливо, назва нашої компанії пов’язане саме з цією легендою, а можливо з Полярною зіркою, справжньою, але куди менш відомої в минулому Дороговказницею мандрівників. Все це дає впевненість мені в тому, що все буде добре!

" Via Stella " запрошує Вас в захоплюючий і зачаровує світ меблів!

Контакты